• توزیع سبد غذایی حمایتی مادران باردار و شیرده در بندرعباس
  رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: اولین مرحله توزیع سبد کالا ویژه زنان باردار شهرستان بندرعباس با حضور نماینده بنیاد علوی در مرکز بهداشت این شهرستان توزیع شد.

 • جلسه تعاملی مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و کلانتری
  در راستای کاهش آسیب های اجتماعی جلسه هم اندیشی با حضورمعاون مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و نماینده های کلانتری 11،13،15،17، واحد سلامت روان معاونت بهداشتی ومرکزبهداشت ، واحد بیماریها در دفتر مدیریت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس برگزار گردید. درابتدا مهندس دادرس معاون مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس ضمن خوشامدگویی بر کاهش اسیب های اجتماعی تاکید نمود.

 • بهره برداری از میز خدمت در مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس با سراسر کشور
  همزمان با سراسر کشور میز خدمت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس با عنوان حقوق شهروندی در نظلم اداری با توجه به ابلاغیه رئیس جمهور مبنی بر ضرورت راه اندازی میز خدمت در دستگاه های اجرایی به بهره برداری رسید. مهندس دادرس معاون مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: منظور از استقرار میز خدمت در ادارات، حذف ارتباطات چهره به چهره در راستای کاهش بروکراسی اداری و افزایش سلامت اداری در نهایت افزایش رضایتمندی ارباب رجوع و متقاضی خدمات اداری می باشد.

 • برگزاری جلسه شورای سلامت شهرستان بندرعباس با محوریت پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو
  دومین جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرعباس با عنوان پیشگیری و بررسی تب کریمه به ریاست جناب آقای احمد پویا فر فرماندار بندرعباس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا دکترمحمدی دبیر کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرعباس دستور کار جلسه را قرائت نمودند ، ، ضمن عرض سلام و خیر مقدم و تبریک عید سعید فطر خدمت حاضرین در جلسه، هدف از تشکیل جلسه را بررسی وضعیت بیماری تب کریمه کنگو و پیشگیری از آن در شهرستان بندرعباس عنوان نمودند.

 • آغاز اجرای طرح تشدید پایش و نظارت بهداشت حرفه ای در بندرعباس
  رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: در راستای اهداف طرح کشوری تشدید پایش ونظارت واحد بهداشت حرفه ای از کارگاهها و صنایع تحت پوشش منطقه،اجرای این طرح در مناطق کارگاهی مرکز بهداشت بندرعباس از روز یکشنبه 3 تیر ماه آغاز شد. دکتر محمدی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس تصریح کرد: با توجه به ضرورت انجام بازدید از کارگاههای صنعتی و صنفی مطابق برنامه بازرسی هدفمند اجرای این طرح پس از برنامه ریزی و هماهنگی لازم با حضور 21 نفر از کارشناسان این واحد، با پوشش کارگاههای صنعتی و صنفی آغاز و کارشناسان ضمن بازدید تخصصی از نحوه فعالیت و پروسه کارو بررسی عوامل زیان آور محیط کار توصیه ها و راهکارهای اجرایی و آموزشی لازم جهت بهبود شرایط محیط کار و پیشگیری از بروز بیماریهای شغلی را ارائه خواهند داد.

 • ساماندهی کشتارگاه شهر داری و کشتارگاه هرمز دام قلعه قاضی در بندرعباس
  جلسه بررسی مشکلات بهداشتی و بهسازی کشتارگاه شهرداری و کشتارگاه هرمز دام قلعه قاضی با حضور رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس؛ رئیس دامپزشکی و برخی لز مسئولان ادارات مرتبط در دفتر مدیریت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس برگزار شد. دکتر رسول محمدی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس؛ با اشاره به اهمیت رعایت بهداشت در کشتارگاهها و مشکلات بهداشتی در کشتارگاهها افزود: با توجه به بازدید های انجام شده و به دلیل احتمال ابتلا به تب کریمه در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی و لزوم کنترل بهداشتی ذبح دام می بایست در اسرع وقت مشکلات بهداشتی کشتارگاهها شناسایی و جهت حفظ سلامت عموم در اسرع وقت رفع گردد.

 • کشتارگاه سنتی دام زیر ذره بین مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس
  در راستای کنترل و نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید مشترکی توسط رییس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس؛ مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و رییس شبکه دامپزشکی شهرستان بندرعباس از کشتارگاه سنتی واقع در جاده بندرعباس سیرجان روبرو پایانه کامیون داران انجام شد. دکتر محمدی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس با اشاره به همکاری و تعامل شهرداری در ارائه خدمات به کشتارگاه شهرستان گفت: حمایت شهرداری در تامین گوشت شهرستان، نقش بسزایی در ارتقاء سلامت و بهداشت گوشت قرمز ایفا می نماید.

 • برگزاری جلسه آموزشی پیشگیری از اعتیاد / مهمترين علل گرايش افراد به مواد مخدر بررسی شد
  جلسه آموزشی یک روزه پیشگیری از اعتیاد به مواد محرک ویژه مسئولین واحد های ستادی، کارشناسان سلامت روان مراکز تحت پوششو همچنین مراکز کاهش آسیب و مرکز رفتاری شهرستان بندرعباس در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس برگزار شد. فاطمه فروزنده مسئول سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت:در این جلسه آموزشی فراگیران با انواع مواد محرک و موارد مصرف آن، چگونگی وابستگی و اعتیاد به این مواد و عوارض روانی و جسمانی آن آشنا شدند.

 • اسقرار ایستگاه سلامت ویژه کارکنان استانداری
  به مناسبت هفته سلامت در استانداری 395 خدمات نوین سلامت و 50نفربا حضور تیم سلامت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس از جمله پزشک،دو مراقب سلامت ،کارشناس تغذیه، روانشناس از ساعت 8 الی 3 بعد ازظهر بمدت 2 روزدر حال ارائه خدمات فعال و آنلاین به کارکنان گرامی بودند .

 • جلسه هم اندیشی طرح شهید رهنمون
  جلسه هم اندیش طرح شهید رهنمون با حضور برادر پاسدار موسی رنجبرجانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ، دکتر ذاکری رئیس اسبق مرکز و دکتر محمدی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس جهت بررسی روند و نحوه اجرای طرح شهید رهنمون در دفتر مدیریت این مرکز برگزار گردید.

سامانه ها
لینک های مفید
 
خدمات الکترونیک

بندرعباس -  بلوارجمهوری اسلامی - روبروی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) -  مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس

 تلفن تماس: 07633352040

Copyright © 1998-2018 Hormozgan University of Medical Sciences. All rights reserved