صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


توزیع سبد غذایی حمایتی مادران باردار و شیرده در بندرعباس
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: اولین مرحله توزیع سبد کالا ویژه زنان باردار شهرستان بندرعباس با حضور نماینده بنیاد علوی در مرکز بهداشت این شهرستان توزیع شد.
 ٠٨:٢٦ - 1397/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر
جلسه تعاملی مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و کلانتری
در راستای کاهش آسیب های اجتماعی جلسه هم اندیشی با حضورمعاون مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و نماینده های کلانتری 11،13،15،17، واحد سلامت روان معاونت بهداشتی ومرکزبهداشت ، واحد بیماریها در دفتر مدیریت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس برگزار گردید. درابتدا مهندس دادرس معاون مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس ضمن خوشامدگویی بر کاهش اسیب های اجتماعی تاکید نمود.
 ٠٨:٢١ - 1397/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
بهره برداری از میز خدمت در مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس با سراسر کشور
همزمان با سراسر کشور میز خدمت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس با عنوان حقوق شهروندی در نظلم اداری با توجه به ابلاغیه رئیس جمهور مبنی بر ضرورت راه اندازی میز خدمت در دستگاه های اجرایی به بهره برداری رسید. مهندس دادرس معاون مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: منظور از استقرار میز خدمت در ادارات، حذف ارتباطات چهره به چهره در راستای کاهش بروکراسی اداری و افزایش سلامت اداری در نهایت افزایش رضایتمندی ارباب رجوع و متقاضی خدمات اداری می باشد.
 ٠٨:١٧ - 1397/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه شورای سلامت شهرستان بندرعباس با محوریت پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو
دومین جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرعباس با عنوان پیشگیری و بررسی تب کریمه به ریاست جناب آقای احمد پویا فر فرماندار بندرعباس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا دکترمحمدی دبیر کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرعباس دستور کار جلسه را قرائت نمودند ، ، ضمن عرض سلام و خیر مقدم و تبریک عید سعید فطر خدمت حاضرین در جلسه، هدف از تشکیل جلسه را بررسی وضعیت بیماری تب کریمه کنگو و پیشگیری از آن در شهرستان بندرعباس عنوان نمودند.
 ٠٨:١٣ - 1397/04/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز اجرای طرح تشدید پایش و نظارت بهداشت حرفه ای در بندرعباس
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: در راستای اهداف طرح کشوری تشدید پایش ونظارت واحد بهداشت حرفه ای از کارگاهها و صنایع تحت پوشش منطقه،اجرای این طرح در مناطق کارگاهی مرکز بهداشت بندرعباس از روز یکشنبه 3 تیر ماه آغاز شد. دکتر محمدی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس تصریح کرد: با توجه به ضرورت انجام بازدید از کارگاههای صنعتی و صنفی مطابق برنامه بازرسی هدفمند اجرای این طرح پس از برنامه ریزی و هماهنگی لازم با حضور 21 نفر از کارشناسان این واحد، با پوشش کارگاههای صنعتی و صنفی آغاز و کارشناسان ضمن بازدید تخصصی از نحوه فعالیت و پروسه کارو بررسی عوامل زیان آور محیط کار توصیه ها و راهکارهای اجرایی و آموزشی لازم جهت بهبود شرایط محیط کار و پیشگیری از بروز بیماریهای شغلی را ارائه خواهند داد.
 ٠٩:٠٦ - 1397/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>